jajacekblog rowerowy

informacje

baton rowerowy bikestats.pl

Znajomi

wszyscy znajomi(8)

wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy jajacek.bikestats.pl

linki

Iława, Lubawa, Złotowo

Środa, 10 września 2008 Kategoria Powyżej 100 km
Km: 145.85 Km teren: 6.00 Czas: 05:32 km/h: 26.36
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
Kalorie: kcal Podjazdy: m Aktywność: Jazda na rowerze
Iława, Lubawa, Złotowo (odtąd kiepskie lub bardzo kiepskie asfalty), Wałdyki, Wiśniewo, Zajączki (wyjątkowe zadupie, rozwalające się rudery ale na każdej antena satelitarna), Pietrzwałd (odtąd ok 6 km bruku, piachu i szutru, droga nieprawidłowo oznakowana na mapach jako asfaltowa), Szczepankowo, Glądy, Durąg, przecinamy drogę E77 (za którą trafiamy na kilka bardzo cięzkich podjazdów i pięknych zjadów które osłodziły gorycz kiepskich asfaltów), Ostrowin, Wigwałd, Gaj, Elgnówko, Tolejny, Wilkowo i docieramy do celu czyli do Olsztynka (który okazał się ochydną dziurą niewartą uwagi z zanieczyszczonym jeziorem bez żadnej infrastuktury). Stąd wracamy przez 6km drogą E77 i po skręcie na Pawłowo jedziemy dobrymi a momentami świetnymi asfaltami przez Mielno, Zybułtowo, Stębark, Frygnowo, Marcinkowo, Tułodziad, Marwałd, Wygoda, Napromek, Złotowo, Lubawę do Iławy.

Trochę przesadziliśmy z tempem przy tej trudności drogi bo przyjechaliśmy z Foxem kompletnie wykończeni. Po drodze było chyba z 50 km po okrutnych dziurach i kilkadzieścia mniejszych lub większych chopek/podjazdów. Pogoda nieciekawa, cały czas duże zachmurzenie, tylko momentami wyglądało słońce. Temperatura na starcie 0 7:30 14 stopni, potem wzrosła pomału do 18-20. Z powrotem oczywiście silny wmordewind.

Odbudowa glikogenu odbyła się w postaci samodzielnie wykonanej potrawy w postaci gotowego ravioli nadziewanego serem z dodatkiem dużej ilości smażonych świeżych pieczarek, cebuli, czosnku i pieczonych pociętych w kostkę małych kawałków piersi indyka. Pychotka.

komentarze
Stwierdziliśmy z Foxem że trzeba zmienić dietę z białkowej na bardziej węglowodanową czyli że będę Cię pewnie wkrótce prosił o jakieś przepisy na makarony :)
jajacek
- 22:32 środa, 10 września 2008 | linkuj
no proszę jak się kolega rozwija kulinarnie:)
eliza
- 22:28 środa, 10 września 2008 | linkuj
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa okojn
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]

kategorie bloga

Moje rowery

Specialized Roubaix SL2 Campagnolo Centaur Triple 1986 km
Specialized CrossTrail Expert Disc
Trekking Bulls Comp 4.85 26529 km
Szosa (b'Twin Sport 3) 26683 km
Trenażer Tacx Cycleforce One 687 km

szukaj

archiwum